Sepetiniz şu anda boş.

Hakkımızda

2006 yılında satış pazarlama ve teknik destek olarak adım attığımız sektörde; yılların birikimiyle daha iyi hizmet verebilmek, başarılarımıza kendi ismimizle imza atabilmek için piyasaya hakim uzman ekibimizle yeni bir çatı altında bir araya geldik. Eskiden bugüne tüm ürünleri bilen, çok çeşitli alanlarda müşteri kitlesine sahip bizler, daha iyilerini yapabilmek, müşteri yelpazemizi genişletmek, sektörün eksiklerini giderebilmek için İstanbul Ortaköy-Beşiktaş’taki ofisimizde faaliyet göstermekteyiz.

Yazarkasa, terazi, mağaza ve market otomasyon sistemlerinin satış ve satış sonrası destek hizmetlerini yürütmekteyiz.

Ayrıca Mikro Yazılım çözüm ortaklığı, Ingenico yazarkasa yetkili satış ve servisliğinin yanı sıra Toshiba, Hugin, Olivetti, Zebra, ingenico, DIGI, CAS vb. Dünya’nın önde gelen markalarının çözüm ortaklığını yapmaktayız.

Çözümlerini yeni ürün ve servislerle sürekli geliştiren İmza Barkod; yaygın satış kanalları ve uzman çalışanları ile satış öncesi, satış, satış sonrası destek, projelendirme ve teknik servis hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir. İmza Barkod; çeşitli teknik servis paketleri ile arızalara 7 gün 24 saat ve yerinde zamanlı müdahaleyi de içeren hizmet seçenekleri ile çalışmalarına benimsediği sorumluluk ilkelerinden ve kaliteden ödün vermeden devam etmektedir.

Gelişen piyasa/müşteri ihtiyaçlarına paralel olarak ülkemizde günden güne artmakta olan e ticaret hacmini göz önünde bulunduran firmamız, “barkodal” adı altında siz değerli müşterilerimiz için bir e-ticaret platformu oluşturmuş, tecrübeli personel kadrosuyla www.barkodal.com web sitesinden hizmet vermeye başlamıştır.

Önümüzdeki dönemde müşteri deneyimi ve alışverişi kolaylaştıran çözümleriyle sektörümüzdeki ürünleri web sitemiz üzerinden tek tıkla müşterilerimizin ayağına taşımaya devam edeceğiz.

Mersis No.: 0474-0855-8300-0001

Vergi Kimlik No.: 4740855830

KEP Adresi: imzabarkod@hs03.kep.tr


Marka Tescil Belgesi için tıklayınız.

BARKODAL Marka
BARKODAL Marka
BARKODAL Marka
BARKODAL Marka
BARKODAL Marka
BARKODAL Marka
BARKODAL Marka
BARKODAL Marka